Menu

Czy wiesz, że na tym blogu jest już 75 wpisów o mózgu?

Czy wiesz, że na blogu Neuronaukowiec.com jest już 75 wpisów na temat mózgu? Tematyka jest baaardzo różnorodna, stali bywalcy już to na pewno wiedzą. Wszystkie wpisy opieram na wiedzy z podręczników, ale też oczywiście z artykułów naukowych – to bardzo ważne, żeby były to dane aktualne.

No dobra, to teraz przejdźmy do kilku moich poleceń. Wiesz, że na blogu są posty dotyczące ewolucji układu nerwowego, stresu, świadomości, decyzji, ale też na przykład tego, jak neurony komunikują się ze sobą w skali makro – poprzez rytmy? Zapraszam Cię do eksplorowania ciekawych tematów.

A teraz pytanie za 100 punktów – zdajesz sobie sprawę z istnienia bardzo ważnej zakładki? Jest to zakładka „Dowiedz się WIĘCEJ o mózgu” i jest to spis WSZYSTKICH postów, które na blogu powstały. Pomyślałam, że dużo łatwiej będzie mieć po prostu jedną stronę z klarowną listą. Sama nie lubię dziesiąty raz klikać „nową stronę”.

Żeby przejść do tej zakładki, wystarczy, że klikniesz link powyżej, ale na przyszłość – znajduje się ona na górze, dokładnie tam, gdzie hasła „Strona główna”, „Kurs”, „O mnie” itd.

Życzę Ci genialnego dnia! I przypominam, że jeśli chcesz być na bieżąco, to warto jest zapisać się na newsletter oraz zaobserwować profil Neuronaukowca na Instagramie.

No Comments

    Leave a Reply