Menu

Konkurs „Miesiąc wiedzy”

konkurs

Cześć i czołem!

Tak, jak zapowiadałam – przyszedł wrzesień, miesiąc, w którym chciałam zorganizować coś super. Czymś super będzie konkurs „Miesiąc wiedzy”, którego celem jest rozpowszechnianie wiedzy i nauki o wszystkim, choć przyznam, że szczególnie cieszy mnie szerzenie wiedzy o mózgu 😉

Do wygrania są neuro-kosmiczne wisiorki i zakładki. Przykłady zobaczysz na samym dole wpisu. Dodam, że robiłam je sama, więc nigdzie indziej takich nie znajdziecie 🙂

Na czym polega konkurs?

  1. Dowiedz się czegoś wartościowego (w książce, filmie, podcaście, na blogu, czy gdzie tylko chcesz). Może to być pojedynczy fakt, czy ciekawostka, a może to być bardzo rozbudowany koncept. Przede wszystkim chodzi o to, żeby poszerzać naszą wiedzę.
  2. Udostępnij tę wiedzę w poście na swoim profilu na Instagramie. Nie zapomnij tam napisać, gdzie tę ciekawostkę, czy fakt znalazłeś.
  3. W tymże poście wspomnij o tejże akcji #miesiącwiedzy i nie zapomnij użyć tego hasztagu. Jeśli zapomnisz, to Cię nie znajdę!

Będzie mi miło, jeśli mnie oznaczysz @neuronaukowiec_com, ale nie jest to obowiązkowe, spokojnie.

Z podanych, oznaczonych hasztagiem postów opublikowanych we wrześniu (od 1.09.2020 do 30.09.2020) na IG wybiorę jednego najbardziej aktywnego uczestnika konkursu oraz 2 najciekawsze ciekawostki/fakty i do ich autorów wyślę wybrane nagrody. Myślę, że rozwiązanie konkursu nastąpi w pierwszym tygodniu października.

Mam nadzieję, że z sukcesem wprowadzimy wspólnie hasztag #miesiącwiedzy i wrzesień takim *miesiącem wiedzy* się stanie!

Dodam, że proszę moich znajomych „z reala” o niebranie udziału w konkursie, bo chcę móc obiektywnie oceniać najciekawsze propozycje 😀 Ale będzie mi miło, jak podacie informację o tym konkursie dalej.

Dokładny regulamin konkursu jest do wglądu tutaj. A link do Neuronaukowcowego profilu na Instagramie jest tutaj.

No Comments

    Leave a Reply